Novinky a akční nabídky

Proběhlo:Cestujeme za Vámi, abyste nekupovali zajíce v pytli

Přemýšlíte o novém autě, nemůžete si vybrat, nemáte čas? Přijedeme za Vámi. V úterý 17. května se na Vás budeme těšit s našimi vozy za akční ceny v Trutnově u obchodního domu Máj na pěší zóně, a ve čtvrtek 19. května v Náchodě na Masarykově náměstí před radnicí, vždy v čase 9 až 16 hodin.

Budete mít možnost si na vlastní kůži vyzkoušet nové vozy Ford, posedět v nich, zeptat se našich zkušených prodejců, domluvit si osobní schůzku, zapůjčení či pronájem vozu…prostě budeme Vám k dispozici a rádi vysvětlíme a ukážeme vše, co budete potřebovat vědět o vozech nebo operativním leasingu. Navíc pro každého máme připravený malý dárek.

Neváhejte a zastavte se u nás, zpříjemněte si den. Kromě dárku odměníme všechny milým ÚSMĚVEM! Těšíme se na Vás.

* foto je pouze ilustrační.

Ford Courier jen za 2 999,00 Kč měsíčně!

Řešíte stále dokola problémy s rodiným automobilem, který je více v servise než v provozu? Chete auto pro rodinné nákupy a výlety s dětmi?
Máme pro vás jedinečné řešení - překvapivě prostorný FORD Courier Tourneo, zástupce populárního segmentu MPV vozidel. Geniální posuvné dveře vás osloví, a to nejenom při usazování dětí do sedaček. A do prostorného kufru se vám vejde vše včetně kočárku nebo kompletní sportovní výbavy. Nevěříte? Přijďte do našeho autosalonu a společně vše vyzkoušíme při testovací jízdě!

* foto je pouze ilustrační.

Proběhlo:Dopřejte si předčasné vánoce i s bonusem!

Vánoční dárek už teď? Proč ne!
Při pořízení napířklad vozu Ford Focus za akční cenu 4 458,00 Kč / měsíc včetně DPH obdržíte nyní ještě vánoční bonus a dárek! Neváhejte a udělejte si Vánoce již nyní!

* foto je pouze ilustrační.

Ford Mondeo za 7 869,00 Kč

Časově omezená akční nabídka na nový skladový Ford Mondeo je tady! V motorizaci 1.5 EcoBoost (160 koní), výbava Trend - automatická dovuzónová klimatizace, denní svícení, Sada Audio 5 (SYNC 2 s hlasovým ovládání a multifunkčním dotykovým displejem), elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie, asistent pro rozjezd ve svahu, Sada Winter 1 (vyhřívané čelní sklo a trysky ostřikovačů, vyhřívaná přední sedadla, vyhřívaný volant) a dalším - a v základní variantě "Jezdím" je k dispozici již za 7 869,00 Kč / měsíc na dobu 5 let!

* foto je pouze ilustrační.

Nabídka ukončena:Ford Focus za 4 458,00 Kč

Časově omezená akční nabídka na nový Ford Focus je tady! V motorizaci 1.6 Duratec (105 koní), výbava Trend - klimatizace, denní svícení, rádio s CD a USB, elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie, asistent pro rozjezd ve svahu a dalším - a v základní variantě "Jezdím" je k dispozici již za 4 458,00 Kč / měsíc na dobu 5 let!

Proběhlo:Víkend na horách, víkend ve skiResortu

O víkendu 19. a 20. září se ve spolupráci se skiResortem Černá Hora - Pec uskuteční "Víkend... kdy jsou hory za půlku". Během celého víkendu můžeze za zvýhodněnou cenu vyzkoušet lanovku, bobovou dráhu, koloběžky a další aktivity, a jako bonus si vyzkoušet během testovacích jízd vozidla Ford včetně modelu Ranger Wildtrack, novinek v pohodě S-Max AWD s pohonem všech kol nebo nového Mondea. Přijeďte si užít třetí víkend v září do Krkonoš!

Zaujala vás naše nabídka?

Partner projektu